• Telefon: +32 257 72 42
  • Email: azs@ue.katowice.pl

Our History

Historia Klubu

Akademicki Związek Sportowy to najstarsza z istniejących organizacji studenckich. Nasza organizacja zajmuje się wszystkim, co jest związane ze sportem i turystyką. Zrzesza w swoich szeregach ponad 400 sportowców i studentów, miłośników aktywnego wypoczynku i zdrowego trybu życia - co jest prawdziwą odskocznią od "podręcznikowego kieratu". Od kilkudziesięciu lat organizuje zawody sportowe, turnieje i wyjazdy dla swoich członków.

Członkowie naszego klubu godnie i z sukcesami reprezentują Uniwersytet Ekonomiczny na zawodach o zasięgu regionalnym, krajowym a nawet międzynarodowym. Akademickie Mistrzostwa Śląska, Polski a nawet Świata to niepowtarzalna okazja zaistnienia i pokazania się na arenach sportowych. Staramy się tworzyć jak najwięcej sekcji sportowych, gdyż dyscyplin ciągle przybywa i świat sportu też idzie do przodu.

Jesteśmy pewni, że każdy student znajdzie dla siebie sekcję, która odpowiada jego zainteresowaniom. Przecież zawsze ciekawiej jest uprawiać tą dyscyplinę sportu, którą się "czuje", niż zmu szać się na WF do ćwiczeń, które nas czasem po prostu nudzą. Szczegóły w dziale "plan sekcji".

Email Newsletter

Sign up for the latest Recover Company content, updates, surveys & offers.

Privacy Policy